Tu gramy w tekstowe RPG

Jeden wątek - jedna kampania

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Cześć wszystkim :D

#1 2021-04-10 20:41:05

Tsume
Administrator
WindowsOpera 75.0.3969.149

Dlaczego w ogóle powstało to forum?

Jako że nie jesteśmy w stanie zebrać się ze znajomymi do sesjowania przez Discorda - wpadłam na pomysł założenia forum w tym celu. Wiem, że zmienia to dynamikę rozgrywki dość znacznie i czekanie na odpis może zająć wieki, ale chyba lepiej pchnąć fabułę do przodu powoli acz stanowczo, niż czekać na koniunkcję Graczy i Mistrzów Gry. Odpis na forum zabiera trochę więcej czasu niż wyrażenie się na temat podczas sesji, ale ma też mocne strony - kiedy jest się wystarczająco wytrwałym można znaleźć konkretne słowa czy opisane czyny, nie musząc sobie ich przypominać. Zawsze można odpisać "kiedy indziej". Ciężej jest zepsuć atmosferę jednym dziwnie wypowiedzianym słowem i tak dalej. Nie zastąpi to w pełni satysfakcji z rzutów kośćmi i kontaktu z innymi ludźmi, jednak ma szersze zasięgi.

W każdym razie myślę, że warto spróbować.

Forum powstało z myślą o konkretnych osobach, ale jeśli przygna tu kogoś więcej z przypadku, lub będziecie chcieli się podzielić jego egzystencją ze znajomymi - śmiało. Konkretne kampanie skierowane są dla konkretnych odbiorców, jednak mam nadzieję, że jak zaczniemy pierwszą rozgrywkę, to nie będzie ona ostatnią.

Na razie niech jest to dla jednych forma pewnego eksperymentu, dla innych powrót do lat młodości, by sprawdzić czy w ogóle przyjmie się to na dłużej niż tydzień.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
:D

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
telenovellas - bayside - okolicepily - icema - jestgadanko